Tel:
Chiny Sprzęt do formowania masy celulozowej producent
Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.
Produkt wysokiej jakości jest naszą pasją; Service & Innnovation to nasza misja.

Dom

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.

Firma NANYA została założona w 1994 roku i obejmuje ponad 27 000 metrów kwadratowych, obecnie jest jedną z pierwszych i największych maszyn do formowania masy celulozowej w Chinach i staje się wiodącym dostawcą maszyn do formowania masy celulozowej na świecie.

NANYA ma ponad 50 osób w centrum badawczo-rozwojowym, a konkretni profesjonalni technicy zajmują się maszynami, energią cieplną, elektrotechniką, centrum przetwarzania form i technologią wytwarzania papieru.

NANYA nawiązała długoterminową współpracę z renomowanymi uniwersytetami, Guangdong University of Technology (GDUT) i South China University of Technology (SCUT). Razem rozwijamy i stosujemy zaawansowaną technologię w kraju i za granicą.

Maszyny NANYA uzyskały certyfikat CE i przeszły kontrolę TUV i SUS. NANYA przyjmuje międzynarodowe marki części zamiennych i wyposażenia pomocniczego, takie jak Siemens / Schneider / Festo itp.

NANYA eksportowała maszyny i formy do ponad 50 krajów i regionów i cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

NANYA zapewni optymalne rozwiązanie zastępujące plastik i styropian. Zróbmy wspólny efekt dla bardziej ekologicznego świata.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : NANYA

Ilość pracowników : 250~300

Coroczne wyprzedaże : 10Million-50Million

Rok założenia : 1994

pc Export : 60% - 70%

NANYA znajduje się w mieście Guangzhou, założonym w 1994 roku. Po ponad 20 latach starań zdobyliśmy ponad 60% udziału w rynku w Chinach i z powodzeniem eksportowaliśmy nasze produkty do ponad 50 krajów i regionów.

W 1994 r. Utworzono NANYA w mieście Guangzhou.

W 1996 r. NANYA opracowała pierwszą w Chinach maszynę do formowania obrotowego, stosowaną głównie na tacy na jajka, skrzynce na jajka, tacy na owoce, uchwycie na kubek, drzewkach na buty itp.

W 1998 r. NANYA stała się spółką akcyjną. Od tego czasu NANYA absorbuje zaawansowane technologie od zagranicznych ekspertów, ale współpracuje również z uniwersytetami i instytucjami naukowymi.

W 1999 r. NANYA wyprodukowała pierwszą w pełni automatyczną maszynę do kształtowania termicznego w Chinach, stosowaną głównie do naczyń, najwyższej jakości opakowań, produktów medycznych i wyrobów do formowania masy celulozowej itp.

W 2001 r. NANYA zaprojektowała i wykonała pierwszą automatyczną maszynę tłokową w Chinach, która znacznie zmniejszyła pracochłonność operatorów.

W 2003 roku NANYA znalazła technikę i stworzyła maszynę do produkcji palet z pulpy papierowej. Wykorzystuje głównie materiał zastępczy do produkcji palet drewnianych i plastikowych,

W 2004 r. NANYA utworzyła Departament Handlu Zagranicznego i rozpoczęła działalność w zakresie eksportu maszyn do formowania masy celulozowej.

Od 2007 roku NANYA zostaje członkiem-dostawcą ALIBABA.

Od 2008 roku NANYA co roku uczestniczy w targach kantońskich wiosną i jesienią.

W 2011 r. NANYA została członkiem China Packaging Federation.

W 2015 r. NANYA uzyskała certyfikat innowacji technologicznej wydany przez Guangzhou Science Technology and Innovation Commission.

W 2016 r. NANYA uzyskała certyfikat dla przedsiębiorstwa wysokich i nowych technologii wydany przez Departament Nauki i Technologii prowincji Kanton.

W 2017 r. NANYA stworzyła mini maszynę laboratoryjną, która integruje system roztwarzania, system formowania, system prasowania na gorąco, system próżniowy i system sprężarki powietrza w jednej maszynie.

W 2018 roku NANYA sprzedała 10. linię produkcyjną Eppor-Pack, która jest największą produkcją tacek na jajka w Azji Południowo-Wschodniej.

W 2019 roku NANYA znalazła techniki wytwarzania pokrywek do filiżanek do kawy.

Usługowe

NANYA oferuje ponad 100 rodzajów specyfikacji urządzeń do formowania masy celulozowej. Dla różnych wydajności i produktów, mamy do wyboru półautomatyczne iw pełni automatyczne linie produkcyjne.

1. Kategorie maszyn:

Obecnie mamy 4 główne kategorie maszyn, maszyny do produkcji zastawy stołowej, maszyny do produkcji tacy na jajka / tacy na owoce, wysokiej jakości i ogólnej jakości przemysłowe maszyny do pakowania.

2. Projektowanie form i rozwój produktu

NANYA ma własne centrum form i zespół projektowy form. Nie tylko projektujemy i produkujemy formy dla klientów, ale także zapewniamy profesjonalne szkolenie i wsparcie techniczne w zakresie projektowania i produkcji form.

3. Wsparcie techniczne

NANYA pomaga klientowi przeprowadzić analizę inwestycji / projekt układu warsztatu / rysunki budynku warsztatu / wytyczne dotyczące instalacji / szkolenie w zakresie obsługi.

Serwis posprzedażny: serwis zdalnego sterowania / serwis spotkań online / serwis części zamiennych.

Firma Zespół

Nanya posiada ponad 200 pracowników i utworzył Dział Techniczny, Dział Produkcji, Dział Oprzyrządowania, Centrum Badań i Rozwoju, Dział Inżynierii, Dział Sprzedaży i Posprzedażny oraz inne działy. Każdy dział ma swoją misję i obowiązek oraz współpracuje w celu zagwarantowania wysokiej jakości maszyn i dobrego serwisu.

Guangzhou Nanya Pulp Molding Equipment Co., Ltd.
No.8 Shiqing Road, Qingfeng Science & Technology Industrial Zone, Shijing Town, Baiyun District, Guangzhou, PR Chiny
Tel:86-20-86022330
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Sprzęt do formowania masy celulozowej dostawca. © 2015 - 2021 pulpmoldingequipment.com. All Rights Reserved.